"ბორკილები ახლა ხელებზეც მადევს და ფეხებზეც, საქართველოს მთავრობა 1 ლარითაც კი არ დამხმარებია" - ავთანდილ ხურციძის ემოციური განცხადება
ლეგენდარულმა ქართველმა მოკრივემ ავთანდილ ხურციძემ სოციალურ ქსელში ემოციური პოსტი გამოაქვეყნა და გვერდ MMA GEORGIA-ს მისი კარიერის გახსენებისათვის მადლობა გადაუხადა :
"მადლობა ყველას გახსენებისთვის, კეთილი სურვილებისთვის. ღმერთია ჩემს გვერდით და რამოდენიმე მეგობარი. ის ხალხი, ვინც დაკავებამდეც ჩემს გვერდში იყო. 10 წელი მაქვს მოსჯილი და 5 წლის კონტრაქტი კიდევ მაქვს. ვვარჯიშობ ყოველდღე. ჩემი ფიქრი და მოლოდინი მალე გამოსვლაა, შეიძლება ამ თვეშიც გამოვიდე, მაქსიმუმ 4 თვე. საქართველოს მთავრობის იმედი არც მქონია და არც მექნება. მთელი ჩემი კარიერის განმავლობაში 1 ლარითაც არ დამხმარებია. ახლა ისეთი სიტუაციაა, რომ ბორკილები ხელებზეც მადევს და ფეხებზეც და ახლა, ამ დროს ვინაა გვერდში დამდგომი მაგათგან. მე მესმის ეს ყველაფერი."